/ Naše nabídka / ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

POSUVNÝ BEZRÁMOVÝ ZASKLÍVACÍ SYSTÉM

Tento systém se skládá jen ze skleněných tabulí, které neruší žádné doplňkové konstrukce. Funguje na principu posuvných skel, vložených do základního hliníkového rámu, který je pevně spojen se stavbou prvky z nekorodujících materiálů.

Systém TERMOglass
TERMOglass patří do kategorie z produkce společnosti DuoTech Trade s.r.o. Jedná se o posuvný zasklívací systém určený pro dodatečné zasklívání lodžií, balkonů, verand a teras, kde oceníme jeho nenáročnost na vnitřní prostor při otevření.
Více o systému.

Systém TERMOglass
Systém Iveta

OTOČNÝ BEZRÁMOVÝ SYSTÉM

Systém lze použít pro lodžie rovné, rohové a lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Není vhodný pro zasklívání klasických balkonů zcela předsunutých, kde není možné uchytit horní pojezdovou kolejnici ve stropním panelu. Mezi jeho výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže i dlouhá životnost…

Systém Optimi
Originální finský zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti hluku, prachu, dešti a sněhu, působí jako další překážka proti vniknutí do objektu.
Více o systému.

Systém Iveta
IVETA je moderní posuvně – otočný bezrámový systém pro dodatečné zasklení lodžií a balkonů, vhodný jak pro zasklení lodžií rovných tak i rohových či jedno nebo oboustranně předsunutých. Systém je řešený jako zavěšený s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí k ostění a následně zajistí.
Více o systému.

Systém Aluvista
Jedná se o bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla (tl. 6 mm) a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.
Více o systému.

Systém Aluminco
Systém zasklívání Aluminco je celohliníkový systém bezrámového zasklení lodžií. Technicky je na velmi vysoké úrovni. Je vyroben z kvalitních komponentů a esteticky propracovaných hliníkových profilů v komaxitové barvě – odstín stříbrný elox a dále v barvách RAL podle přání zákazníků. Při jeho vývoji jsme se zaměřili především na design a uživatelské vlastnosti.
Více o systému.

RÁMOVÝ ZASKLÍVACÍ SYSTÉM

Rámový posuvný hliníkový systém určen pro dodatečné zasklení balkónů, lodžií, zimních zahrad a verand.

Systém GLASA
Konstrukce z hliníkových rámů a bezpečnostního, izolačního nebo jednoduchého skla umožňuje jednoduše vytvořit nový obytný prostor a zvýšit tak úroveň a kvalitu bydlení.
Více o systému.

Systém TERMOPLUS
Jedná se o rámový posuvný zasklívací systém společnosti DuoTech Trade s.r.o. pro dodatečné zasklívání lodžií, verand, teras atd. Přednosti zasklívacího systému TERMOplus využijete také na místech, kde stavební podmínky, nebo estetické požadavky nedovolí použít standardní bezrámový způsob zasklení.
Více o systému.

Systém GLASA